Slapukai

Įžanga

Naudodamasi(s) šiuo tinklalapiu su įjungtais naršyklės slapukais ir vietinės saugyklos nustatymais, turi priimti slapukų naudojimą pagal šią politiką. Norėdama(s) išvengti slapukų, juos gali išjungti naršyklėje.

Kas yra slapukas?

Slapukas yra nedidelis laikinas failas, saugomas naršymo kompiuteryje ar kitame įrenginyje prijungtame prie interneto kai lankotės tinklalapyje, kuris leidžia identifikuoti naršyklę, suteikti analitinius duomenis, prisiminti tavo informaciją, tokią kaip pasirinkta kalba ar prisijungimas. Jis visiškai saugus ir negali paleisti programų ar platinti virusų į tavo įrenginį.

Kodėl naudoju slapukus?

Kas yra trečių šalių slapukai?

Daugelyje tinklalapių yra trečiųjų šalių pateiktos savybės irba funkcijos, tokios kaip:

Kaip išjungti slapukus?

Dauguma naršyklių leidžia visiškai išjungti slapukų naudojimą. Jos taip pat leidžia ištrinti slapukus, kuriuos sukūrė konkretūs domenai/tinklalapiai. Norėdama(s) sužinoti, kaip tai atlikti, apsilankyk naršyklės pagalbos puslapyje.

Informacija taip pat pateikiama interneto naršyklės internetiniuose pagalbos puslapiuose:

Kai kuri informacija gali būti saugoma naršyklės vietinėje saugykloje. Norėdami ją ištrinti, ištrinkite naršyklės istoriją. Kad „Google Analytics“ negalėtų naudoti slapukų, galite ją atsisiųsti Google Analytics Opt-out naršyklės įskiepį.

Tavo sutikimas

Naudodamas šią platformą, sutinki su šia slapukų politika ir jos sąlygomis.

Parašyk man

Jei turi klausimų dėl šios slapukų politikos, nesidrovėk parašyti man.


Nepamiršk: jei blokuosi slapukus, gali būti, kad tam tikros paslaugos ar funkcijos veiks netinkamai.